املاک آریان

اطلاعات املاک

وبلاگ

آشنایی با قولنامه و انواع آن هلدینگ ساختمانی عقیق نقش جهان

آشنایی با قولنامه و انواع آن هلدینگ ساختمانی عقیق نقش جهان

شما می‌توانید با خیال راحت به ما اعتماد کرده و آسایش فردای خود را با سرمایه‌گذاری اصولی بسازید. ضمنا در نظر داشته باشید که در طول زمان بنای شما ( ساختمان شما ) می‌تواند برایتان کسب درآمد و پولسازی داشته باشد و یا شما را از هزینه‌های رهن و اجاره مسکن نجات دهد؛ که تقریبا می‌توان میزان استهلاک ساختمان را سر به سر محاسبه نمود. برای برطرف کردن این مورد، بهترین پیشنهاد استفاده از مشاوره تخصصی و پیدا کردن موارد و پتانسیل‌هایی است که امکان سرمایه‌گذاری با سرمایه‌ کم را نیز در دسترس افراد قرار می‌دهد. علاوه بر مزایا و امتیازات، آگاهی از معایب سرمایه‌گذاری در ملک به مراتب در سرمایه‌گذاری موفق می‌تواند تاثیرگذارتر باشد تا افرادی که در حوزه مشغول به فعالیت هستند را راهنمایی کند که درگیر افراد سودجو و کلاهبردار نشوند.

  • ساختمان‌هایی که به‌طور کامل به‌صورت قانونی ساخته شده‌اند و دارای مجوز اقامت هستند.
  • پیش از اینکه وارد معامله با فردی چه به عنوان فروشنده و چه به عنوان خریدار شوید، حتما مسائل زیر را با جزئیات بررسی نمایید.
  • اما مشاوره املاک یکی از دسته مشاغل خدماتی پر دردسر بوده که به طور عادی وظایف بسیاری بر عهده یک مشاور املاک می باشد…
  • زمان کل دوره «آموزش مشاوران املاک» چقدر است؟
    مطالب دوره شامل 8جلسه 90 دقیقه‌ای می‌باشد.
  • از دیگر روش‌های تبلیغ املاک، می‌توان به تبلیغات در تلگرام اشاره کرد.
  جوانان در آرزوی خانه دار شدن بحران بزرگی در انتظار بازار مسکن است

در حالت کلی ماده ۱۲۸۷ قانون مدنی سندهایی رسمی هستند که در اداره ثبت اسناد و املاک و یا دفاتر اسناد رسمی و در نزد سایر مأمورین رسمی تنظیم، ثبت و تأیید شده باشند. شما باید تمامی مزایا و معایب یک ملک را به صورت صادقانه در اختیار مشتریان قرار دهید تا بتوانید اعتماد آن‌ها را جلب کنید. علاوه بر این، باید عدالت را بین طرفین قرارداد رعایت کنید تا هیچ گونه اختلافی بین آن‌ها به وجود نیاید.

جامع ترین دوره آموزش املاک در ایران

قسمت بعدی از این نوشته را حتما مطالعه کنید تا متوجه شوید برای کار املاک، فایل یابی از نان شب هم واجب‌تر است. اینگونه املاک دارای بخش های مختلفی هستند که هرکدام از آنها به یک مالک تعلق دارد. از ادبیات گفتاری مناسب استفاده نمایید؛ ادبیاتی که با رخوت، بی انگیزگی، بی اعتمادی، سردی، توهین و تحقیر آمیخته نباشد. ادبیاتی که سرشار از انگیزه و امید وکمک مجدانه و دلسوزانه به تقاضا و نیازهای مشتری باشد. هرگز با آدامس در دهان یا هنگام غذاخوردن (با لقمه در دهن) و یا با صدای خیلی آرام که نجوا به نظر می رسد (و یا انگارمکالمه ای پنهانی و دزدکی به نظر می رسد) نباشد و هرگز با کلمات منقطع، نامفهوم و دو پهلو به آگهی پاسخ ندهید و هرگز با صدای بلند نیز سخن نگویید. هرگز در مقابل تقاضای غیرمنطقی مشتری مبنی بر ارائه آدرس ملک، تن ندهید و هرگز بدون آمادگی و هماهنگی لازم با مالک یا سرایدار و یا مستأجر ساکن، اقدام به سرویس دهی ننمایید.

  خام فروشی زمین در تهران ممنوع است

دوره جامع حقوقی املاک

پس از اخذ پروانه می‌توانید به صورت رسمی به‌عنوان یک مشاور املاک وارد بازار کار شوید. مشاورین املاک هم به صورت مستقل می‌توانند برای خودشان کار کنند و هم می‌توانند یه عنوان همکار با سایر مشاورین در بنگاه‌های معاملات ملکی کار خود را شروع کنند. برای جلوگیری از این پیش آمد باید به افراد که در این زمینه تخصص دارند مراجعه کنیم. مشاورین املاک روزانه با معاملات زیادی سر و کار دارند و بر حسب دانش و تجربه با مشکلات قانونی آن آشنا هستند.

شخصی را پیدا می‌کنید که توانایی ساخت‌وساز را دارا بوده و با او شریک می‌شوید. در این صورت  قراردادی میان خود و او منعقد می‌کنید که به آن قرارداد مشارکت در ساخت گفته می‌شود. به این ترتیب با تکمیل شدن ساختمان و بر اساس توافقی که از قبل انجام داده‌اید، هر یک از سهمی مشخص برخوردار خواهید شد. در قراردادی که بین موجر و مستأجر در املاک تجاری منعقد می‌گردد، در ابتدا مبلغی در صورت توافق بین طرفین ردوبدل می‌شود. مستأجر بعد از گذشت سال‌ها، ملکی را که هیچ نام و نشانی نداشته به سود و شهرت رسانده و بدین ترتیب در ملک شریک می‌شود.