املاک آریان

اطلاعات املاک

وبلاگ

تبانی مشاور املاک با فروشنده و سایر وراث مشاوره حقوقی رایگان دادراه

تبانی مشاور املاک با فروشنده و سایر وراث مشاوره حقوقی رایگان دادراه

او شخصی است که با صبر و حوصله به حرف‌های افراد گوش می‌دهد و سپس بر اساس شناختی که به دست می‌آورد راهکاری برای خروج از بن‌بست و یا رسیدن به موفقیت ارائه می‌کند. با این تعریف مشاوره یک فرایند رشدی است که افراد می‌توانند با راهنمایی‌های مشاوران امکان موفقیت خود را در زندگی و کار افزایش دهند. همان‌طور که متوجه شدید روش‌های زیادی برای جذب مشتری و ایجاد وفاداری در آن‌ها وجود دارد. شما می‌توانید با به‌کارگیری و رعایت این مسائل به راحتی مشتریان خود را راضی نگه‌دارید و آن‌ها را به مشتریان همیشگی خود تبدیل کنید. ارتباط مشاور املاک با مشتری باید به گونه‌ای باشد که باعث جذب آن‌ها و خرید شود‌. افزایش کیفیت خدمات و رضایت مشتریان فعلی یکی از روش‌های ارتباط مشاور املاک با مشتری و از ارکان مهم پیشرفت است.

  • نمی توان بدون اینکه اعتماد کسی را جلب کرد با آن شخص ارتباط برقرار نمود برای انجام مشاوره همواره احتیاج به جلب اعتماد شخص مشاوره گیرنده می باشد بطوریکه این اعتماد سبب رسیدن به هدف متعامل میگردد.
  • یک مشاور املاک حرفه ای باید در بازدید ها و همچنین در دفتر کار خود همیشه معطر باشد.
  • درد او را برایش روشن کنید؛ برای مثال گاه مشتری نمی داند که بودجه او هیچ گونه تناسبی با خواسته اش ندارد به جای اینکه ابتدای امر این مسئله را به او گوشزد کنید سعی کنید مثال های نقضی را در همان رنج بودجه به او نشان دهید تا ابتدای امر او با مشکل خود آشناتر شود.
  • مشاوران املاک اطلاعات بسیار زیادی از مشتریان خود دارند و باید قبل از اینکه به عنوان مشاور املاک در کنار آن ها باشند به عنوان دوست و هم نوع آن ها تمام تلاش خود را برای کمک به دوست خود بکنند.
  "آزمون" آنلاین آیین نامه راهنمایی و "رانندگی" جدید تست رايگان

از سوی دیگر ساعات کار افراد شاغل در حرفه های مزبور اصولاً نیمی از روز است و این افراد بابت ولو یک ساعت اضافه کار مشمول دستمزد و مزایا می شوند؛ در حالی که مشاوران املاک نزدیک به 12 ساعت در روز برای این حرفه وقـت می گذارند و اصولاً از 10 صبح تا 8 شب در خدمت مردم هستند و تماس های تلفنی و سرویس های حضوری (بویژه در املاک تجاری) گاه تا 10 شب نیز ادامه دارد. مساله حائز اهمیت دیگر آن است که در حرفه املاک همین تعرفه ها نیز در نهایت بر چندین خانواده تقسیم می شود و هرچند این ارقام برای طرفین قرارداد در مقایسه با آنچه که به دست می آورند هیچ محسوب است، اما برای آن جوانی که با دست خالی برای ساختن زندگی خود به عنوان یک مشاور تلاش می کند و همچنین صاحبان دفاتر املاک که هر یک اشـتغال چندین خانواده را پشتیبانی می کنند، بسیار موثر است. طبـع بازار ملک با سایر مشاغل آزاد متفاوت است و مشاوران املاک باید قادر باشند با درآمدهای غـیر مسـتمر خود، علاوه بر پرداخت هزینه های انباشته شده از گذشـته و تامین مخارج روزمره زندگی، از رکودهای غیرقابل پیشبینی آیـنده نیز عبور کنند که در مقایسه با سایر مشاغل آزاد بازه زمانی بسیار طـولانی تری را به خود اختصاص می دهد. طبیعتاً حضور در این حرفه و پذیرفتن چنین خطری زمانی معـقول خواهد بود که در کفــه دیگر این تـرازو، دستمزدی درخور وجود داشته باشد. در حالی که در کشور ما بسیاری از مشتریان برای یک خرید ساده شمال، جنوب، شرق و غرب را در هفته ها و ماه های متوالی و گاه سال ها جستجو می کنند که این امر برای آنها رایــگان و حتی یک تفــریح محسوب می شود، اما برای مشاوران املاک مستلزم هزینه های جدی زمـانی، مـالی و جـانی است که در پایان هر ماه باید از عهده آن برآیند.

  کفش راحتی زنانه چرم خرید بهترین کفش طبی زنانه | asilbekharid

عکس شکار بی‌رحمانه آهو با موتورسیکلت در شاهرود!  (۱۸ نظر)

• ایجاد یک پایگاه اطلاعات از تمام مخاطبان خود و تماس با کسانی که در طول هفته به دنبال خرید و فروش و اجاره یا انتخاب ملکی خاص هستند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۱۵ نکته کلیدی و بسیار مهم که باید قبل از انتخاب شغل مشاور املاک بدانید آشنا کنیم. پدرم 80 سال سن دارد یکسال قبل با رضایت شخصی خود مقداری زمین به وراث خود به موجب بیع نامه فروخت. شش خواهر و سه برادریم متاسفانه بعضی از وراث نامبرده را تحریک کرده که زمین را از فلان ورثه پس بگیر و بده به ما و ما از شما نگهداری کنیم.

تحلیف کارآموزان (خرداد

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، ثبت درخواست تسهیلات اجاره خانه ۱۴۰۲، تنها از طریق سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir، صورت گرفته و سایر سایت ها و اپلیکیشن ها، به هیچ وجه مورد تایید نمی باشند. اما به جز وب سایت  استفاده از برنامه های ایمیل مارکتینگ هم در حوزه خرید و فروش املاک به شما کمک خواهد کرد. ایمیل تنها برقرار کننده و تبادل اطلاعات در فضای مجازی نیست ولی قدیمی ترین و مورد اعتماد ترین مکان برای برقراری رابطه و گفتمان است. با توجه به اینکه قیمت مسکن در دو سال اخیر رشد مهارنشدنی‌ای را تجربه کرده، درآمد مشاوران املاک و واسطه‌های ملکی نیز بر همین اساس از رشد خوبی برخوردار بوده است.

مشاورین مسکن کاوش

کسی که در یک دادرسی حقوقی به پرداخت وجه نقد محکوم می شود در صورت ناتوانی از پرداخت یکجای محکومٌ به (مبلغی که به آن حکم شده) میتواند تقاضای اعسار یا تقسیط بنماید. منظور از اعسار، اثبات ناتوانی از پرداخت و منظور از تقسیط، قسطی کردن بدهی است. تعویض پلاک خودرو قبل از شیوع ویروس کرونا بصورت حضوری بود و افرادی که قصد تعویض پلاک های خودروهای خود را داشتند باید به صورت حضوری به مراکز مربوط به تعویض پلاک مراجعه می کردند و چندین ساعت را برای تعویض پلاک ماشین خود سپری می کردند. بعد از شیوع ویروس کرونا، برای کاهش مراجعات حضوری و کاهش ازدحامات در مراکز تعویض پلاک، روشی برای نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک در نظر گرفته شد. راه اندازی سایت نوبت دهی تعویض پلاک باعث شد که افراد زمان کمتری را در مراکز تعویض پلاک معطل بمانند.

  قیمت مسکن کلنگی غرب تهران پنجشنبه 19 اسفند 1402