املاک آریان

اطلاعات املاک

وبلاگ

دفتر املاک بهترین آژانس املاک در منطقه 1 تهران

دفتر املاک بهترین آژانس املاک در منطقه 1 تهران

بنابراین هیچ‌کس دوست ندارد در این زمینه بی‌گدار به آب زده و پس‌انداز و سرمایه خود را در خانه‌ای با مشکلات حقوقی و فنی فراوان هدر دهد. در عین حال هیچ انسانی مایل نیست بخش اعظمی از حقوق ماهیانه خود را صرف پرداخت اجاره ملکی کند که از استانداردهای روز بازار بالاتر است یا مطلوبیتی برای اهالی خانه ندارد. یکی از محلات جنوب شرقی و ارزان‌قیمت برای خرید آپارتمان در تهران محله افسریه است. خیابان‌های این محله منظم و متقاطع هستند و بن‌بست و کوچه پس کوچه در آن بسیار کم دیده می‌شود. خیابان‌های مهم این محله، 15متری اول، 15 متری دوم و 15 متری سوم و خیابان 20 متری افسریه است.

  • مثلا در حال حاضر، خانه ای که با قیمت ۳ میلیارد تومان در پردیس عرضه شده بود، حالا حدود ۷۰۰ الی ۱ میلیارد تومان تخفیف خورده است.
  • محله‌ای خوش آب و هوا و بسیار زیبا با آپارتمان‌ها و برج‌های بسیار لوکس که در منطقه 1 تهران قرار گرفته است.
  • خدمات مدیریت شهری شامل عوارض نوسازی و عمران شهری برای تمام اراضی و ساختمان‌هاست، که برای رفت و روب و جمع‌آوری و حمل و دفع پسماندهای شهری که به وسیله شهرداری صورت می‌گیرد، عوارض دریافت می‌شود.
  • دودوتا تاکید کرده که مشاور املاک نیست و از طرف مشاورین املاک پشتیبانی نمی شود و مشاورین املاک مثل دیگر افراد می توانند از تمامی امکانات آن استفاده کنند.
  • از دیگر مزایای زندگی در این منطقه می‌توان به دسترسی آسان به سایر نقاط شهر با مترو و اتوبوس اشاره کرد.
  • با این وجود شمال شهر تهران، که منطقه کوهپایه‌ای آن محسوب می‌شود، دارای آب و هوای خنک‌تر و مطلوب‌تری است.
  سایت نهضت ملی مسکن سالواقان قم در حال آماده سازی است

شاخص «نسبت قیمت زمین به مسکن» در سال ۱۴۰۰ که برای آخرین بار آمار رسمی درباره تغییرات قیمت ملک کلنگی در تهران اعلام شد، عدد ۱.۵ بود. فرشید پورحاجت، دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن با اشاره به افت گردش نقدینگی در بازار مسکن گفت برخی از سازندگان از ادامه ساخت‌وساز ناتوان هستند. وی سپس به ساماندهی این بنگاه داران در شهر پردیس اشاره کرد که منجر به کاهش قیمت ها شد.

آی هوم بهترین برنامه جستجوی خانه مورد نظر

۵درصد ارزش معامله از دوطرف است؛ یعنی برای مبایعه‌نامه یک ملک یک میلیارد تومان، هر طرف معامله باید ۲. ۵میلیون تومان به مشاور املاک بپردازد و درصورت دریافت کد رهگیری، باید ۲۲۵هزار تومان نیز به‌عنوان ۹درصد مالیات ارزش‌افزوده حق کمیسیون پرداخت کند. درصورت احراز تخلف، ضمن برگشت اضافه پرداخت مشتری، مشاور املاک نیز از طریق جریمه نقدی، پلمب یا حتی لغو جواز، تنبیه خواهد شد. کیانوش گودرزی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران اذعان داشت که دلیل اصلی گرانی مسکن، خود مالکان هستند. در طی این سال ها، کمیسیون مشاوران املاک از خرید و فروش مسکن، یک درصد بوده است.

دانلود قسمت ۳ فصل ۲ سریال زخم کاری 2 بازگشت (زخم کاری قسمت سوم فصل دوم) ترافیک رایگان

از همین روست که بر خلاف دهه‌های گذشته، آگهی‌ها و خانه‌هایی که در سامانه‌های پیشرفته اطلاعات املاک ثبت می‌شوند، بیشتر از فایل‌های بنگاه‌های مسکن دیده می‌شوند. این به معنای حضور مشتریان بیشتر در فضای وب و لزوم استفاده از این فضاست. کیانوش گودرزی در بخش دیگری از صحبت های خود تاکید کرد که نظارت بر عملکرد مشاورین املاک از فرودین ماه سال جاری جدی تر شده و حدود ۱۴۰ الی ۱۵۰ بازدید را از مشاوران املاک تهران، ترتیب داده اند. مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران میزان جرایم اخذ شده تعزیراتی از مشاورین امالک غیرمجاز را از آغاز طرح مذکور 880 میلیارد ریال عنوان کرد و از مردم خواست به هنگام خرید و فروش و یا اجاره ملک خود حتما معامله را ثبت نموده و کد رهگیری دریافت کنند. به گفته کارشناسان دیوار در اوایل سال 98، این اپلیکیشن بیش از 23 میلیون کاربر دارد و حدود 380 هزار کسب و کار از خدمات این نرم افزار استفاده می کنند. استارت آپ دیوار، در هفت سال گذشته، محبوبیت زیادی را کسب نموده و همه افراد اعم از مردم عادی یا بنگاه های املاک، می توانند با کمک امکانات آگهی رایگان دیوار، مشخصات ملک خود را برای خرید، فروش و اجاره، وارد کنند.

  معرفی انواع سبک‌ دکوراسیون داخلی منزل هلدینگ آقای اطمینان پلتفرم معاملات ملکی پیمانکاری و اخذ اقامت قبرس شمالی

لیست 20 سریال برتر تاریخ ایران که ارزش تماشا دارند

تا پیش از سال ۱۳۴۲، کسانی که می‌خواستند در شغل مشاوره املاک (که آن زمان به «دلالان» معروف بودند) فعالیت کنند، باید از سازمان ثبت مجوز می‌گرفتند. این اتحادیه بعد به خیابان ابوریحان انتقال پیدا کرد و سپس در مکان فعلی واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به سه‌راه طالقانی مستقر شد. ریاست اتحادیه را پیش از انقلاب محمدتقی شکوهیده بر عهده داشت.[۳][۴]
تا سال ۱۳۷۸ محمدرضا شریفی رئیس اتحادیه بود.[۵]
از سال ۱۳۷۸ تا ۱۳۹۲ مصطفی‌قلی خسروی ریاست اتحادیه را بر عهده گرفت. سپس حسام عقبائی رئیس اتحادیه شد[۶] در آبان ۱۳۹۶، خسروی مجدداً به‌عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد[۷] تا اینکه در آذر ماه ۱۴۰۱، کیانوش گودرزی به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب گردید.